Adres: Org. San. Böl. Kızılırmak Cad. No:4 Yahşihan / K.KALE Tel: 0318 321 30 90 - Fax: 0318 321 31 98 | info@kubuskazan.com.tr | |

HAKKIMIZDA

 

as (18)Firmamız 1948 yılında, Mustafa KUBUŞ tarafından Mustafa KUBUŞ, “Teshin Cihazları İmalatı” ünvanıyla kurulmuştur. Tesisatçılık mesleği ile uğraşan kurucumuz bu tarihe kadar yurdışından getirilen kazanların tesisatlarının yapımı sırasında gördüğü kazandan esinlenir ve bir ilke imza atarak Ankara Ulus’ta küçük bir dükkanda kazan imalatına başlar…..

Başarılı imalatlar ve diğer ısı cihazlarının da üretimine başlanmasıyla birlikte büyüyen firma, ülkemizin bu konudaki ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermeye çalışmıştır. Ülke çapında siparişler alan Mustafa KUBUŞ 1970 yılında KUBUŞ ISI CİHAZLARI çatısı altında birleşerek faaliyetlerine devam etmiştir.

1996 yılında YANAR KAZAN MAK. İNŞ. TAAH. İML. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. adıyla şirketleşen firmamız “KUBUŞ ISI CİHAZLARI” tescilli markasıyla faaliyetlerine hız vererek geniş ürün yelpazesiyle imalatına devam etmiştir.

Şirketimiz 2004 yılında KIRIKKALE ORG. SAN. BÖLGESİNE taşınmış olup bugün 16.000 m2 arazi üzerine kurulu 10400 m2 kapalı alan ile 5 holde seri üretim yapmaktayız , 100 e yakın personeliyle, TÜRK SANAYİSİNE hizmete devam etmektedir.

Ülkemizde ilk defa inşaat sektöründe kullanılan, Doğalgaz Kazanları, Buhar Kazanları, Yüksek Verimli Kalorifer Kazanları, Boyler, Hidrofor, Tank ve Genel Isı Cihazları ana başlıkları altında modern teknolojiyi ISO:9001 ve TSE,CE belgelerini alarak bu kaliteleri sizlere sunmaktadır. Türkiye genelinde hemen hemen her ilimizde Bayiliğimiz bulunmaktadır. Portföyümüzdeki tüm müşterilerimizden övgü ve takdir almaktayız. Yurt dışı ihracaatlarımızda hızla devam etmekte olup, Yüksek imalat kapasitemiz, geniş makine – ekipman parkımız ve profesyonel personelimizle siz girişimcilerin hizmetinde olduğumuzu bilmenizi isteriz.