0318 321 30 90
Organize Sanayi Bölgesi Kızılırmak Cad. No:4 Yahşihan/KIRIKKALE
info@kubuskazan.com.tr
08:00 / 18:00
1948'den bugüne ısıtıyoruz...

Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız 1948 yılında, Mustafa KUBUŞ tarafından Mustafa KUBUŞ, “Teshin Cihazları İmalatı” ünvanıyla kurulmuştur. Tesisatçılık mesleği ile uğraşan kurucumuz bu tarihe kadar yurtdışından getirilen kazanların tesisatlarının yapımı sırasında gördüğü kazandan esinlenir ve bir ilke imza atarak Ankara Ulus’ta küçük bir dükkan da kazan imalatına başlar…

Başarılı imalatlar ve diğer ısı cihazlarının da üretimine başlanmasıyla birlikte büyüyen firma, ülkemizin bu konudaki ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermeye çalışmıştır. Ülke çapında siparişler alan Mustafa KUBUŞ, 1970 yılında “KUBUŞ ISI CİHAZLARI” çatısı altında birleşerek faaliyetlerine devam etmiştir.

1996 yılında, “YANAR KAZAN MAK. İNŞ. TAAH. İML. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.” adıyla şirketleşen firmamız “KUBUŞ ISI CİHAZLARI” tescilli markasıyla faaliyetlerine hız vererek geniş ürün yelpazesiyle imalatlarına devam etmiştir.

Şirketimiz üretim hattını ve müşteri portföyünü genişleterek, 2004 yılında “Kırıkkale Organize Sanayi Bölgesine” taşınmış olup, bugün 16.000 m2 arazi üzerine kurulu 10.400 m2 kapalı alan ile, 5 holde seri üretim yapmakta ve 100’e yakın personeliyle, “TÜRK SANAYİSİNE” 74 yıldır hizmete devam etmektedir.

Ülkemizde ilk defa inşaat sektöründe kullanılan; Doğalgaz Kazanları, Buhar Kazanları, Yüksek Verimli Kalorifer Kazanları Tank ve Genel Isı Cihazları ana başlıkları altında modern teknolojiyi ISO:9001, TSE ve CE belgelerini alarak bu kaliteleri sizlere sunmaktadır. Türkiye genelinde hemen hemen her ilimizde bayiliğimiz bulunmakta birlikte portföyümüzde ki tüm müşterilerimizden övgü ve takdir almaktayız. Gelişen dünya ile yurt dışı ihracatlarımız da hızla devam etmekte olup, yüksek imalat kapasitemiz, geniş makine – ekipman parkımız ve profesyonel personelimizle siz girişimcilerin hizmetinde olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Menü