0318 321 30 90
Organize Sanayi Bölgesi Kızılırmak Cad. No:4 Yahşihan/KIRIKKALE
info@kubuskazan.com.tr
08:00 / 18:00
1948'den bugüne ısıtıyoruz...

Sürdürülebilirlik

Değişen dünyayla birlikte değişen beklentileri, küresel trendleri ve sektörümüzün gereksinimleri sürekli takip ederek, geleneklerimizden aldığımız bilinci şimdiye uyarlıyor ve gelecek için hem ülkemiz hem de yeni nesillerimiz için yaşanılabilir bir dünya, temiz bir çevre ve yenilenebilir bir enerji vizyonu ile tüm çalışanlarımızla yatırımlarımızı bu bilinçle gerçekleştiriyoruz.

*KUBUŞ KAZAN, Kırıkkale Üretim Tesisleri Çatı GES Projesi.

ÇEVRE BİLİNCİ

Çevre bilinci ışığı altında gerekli adımları atmaya gayret gösteren, atık yönetimi ile atıklarımızı minimize eden, sürdürülebilir su ve enerji yönetimi ile imalatlarımızda etkinlik ve verimliliği arttırmayı hedefleyen bir anlayış ile hareket ediyoruz.

TEDARİK ZİNCİRİ

Üretim hattımızda kullanılan ve dışarıdan tedarik ettiğimiz her bir hammadde, üretim mühendislerimiz ve teknisyenlerimiz tarafından gerekli kalite, sertifikasyon ve uygunluk kontrolleri yapılarak üretim sürecimize dahil edilir. Hammadde tedariğinden, sevk sürecine kadar olan tüm işlemler titizlikle yerine getirilerek, ürünlerimiz sevk haline hazır hale getirilir.

TEKNOLOJİMİZ

Faaliyet gösterdiğimiz alanda öncüler arasında kalmayı amaçlar ve bu misyon ile üretim bandımızı gerekli, yenilikçi ve modern teknolojik ekipman parkı ile donatmaya özen gösteririz.

ÇALIŞANLAR

Çalışanlarımız ile kurduğumuz kuvvetli ilişkiler, gerçekleştirdiğimiz sürdürülebilirlik seminerleri ile firmamızın gelecek hedeflerine katkı sağlayarak, sürdürülebilirlik vizyonumuza daha sağlam adımlarla hareket etmekteyiz.

75 YILLIK SORUMLULUK

Dört nesildir ve 75 yıldır bu ülkeye hizmet etmekteyiz. Bu sorumluluk ile, Anadolu’dan almış olduğumuz bu ilhamı tüm dünyaya ürünlerimizi ihraç ederek tanıtmak ve ülkemizi uluslar arası arenalarda en iyi şekilde temsil etme bilinciyle hareket ederiz.

Menü